Klimatizace

To, že klimatizace slouží jen ke chlazení je již dávno minulostí. Dnešní moderní jednotky nejen chladí, ale rovněž mohou fungovat jako topení, další nespornou výhodou je snižování vlhkosti a úspora energie.

Rezidenční klimatizace
Provádíme montáže klimatizací do rodinných domů, bytů, chalup a jiných objektů občanské vybavenosti (garáže, vinné sklepy). V nabídce máme mnoho variant, takže si u nás vybere každý - split, multisplit (až 5 vnitřních jednotek na 1 venkovní), nástěnné, parapetové, kanálové i podstropní provedení.

Komerční klimatizace

Nabízíme montáž klimatizací a tepelných čerpadel do komerčních objektů. Jednotky AUX a GREE nabízejí širokou variabilitu produktů, které dokáží zabezpečit požadavky jak kanceláří tak malých i větších podniků. Vybírat můžete z klasických nástěnných split a multisplit klimatizací, parapetních, kazetových a podstropních jednotek.  

Tepelná čerpadla

Přemýšlíte jak ušetřit za energie? Tepelné čerpadlo vzduch-voda je ideálním řešením. Nabízíme montáž jak do novostaveb, tak do starších nemovitostí. 

Tepelná čerpadla GREE

V našem portfoliu v současnosti nabízíme montáž tepelných čerpadel typ vzduch-voda od značky GREE. A dále řadu tepelných čerpadel využívajících rekuperace tepelné energie, které je možné propojit s klimatizací pro zajištění optimální teploty i v letních dnech. 

Všechna tepelná čerpadla jsou invertorová a proto jsou velmi úsporná co se energií týče, a taktéž velice tichá, nemusíte se proto obávat, že by byl uvnitř Vašeho domova slyšet hluk. 

Tepelná čerpadla Brno 

Klimatizace Brno, Klima Brno, Levná klimatizace Brno, Klimatizace Blansko, Klimatizace Znojmo

Pravidelný servis

Klimatizace jsou složitá zařízení, proto se doporučuje jejich pravidelný servis a kontrola, pro zajištění jejich dlouholeté životnosti a maximální spolehlivosti. Součástí servisu je i čištění vnitřních a venkovních jednotek, pro zajištění maximálního výkonu a eliminaci nečistot.

Záruční servis
Zákonná záruka našich zařízení je standardně dvouletá. V tomto období se doporučuje provádět 1x ročně pravidelný záruční servis, kdy dojde ke kontrole a vyčištění vnitřních i venkovních jednotek. V případě dodržování pravidelných servisů (1x ročně), je záruka bezplatně prodloužena na 5 let. 

Pozáruční servis
Samozřejmostí je i možnost pozáručních servisů, pro zajištění dlouholeté živostnosti Vašich zařízení. 

Předmontážní přípravy

Mezi naše služby rovněž patří i předmontážní přípravy, které v Vám v budoucnu zajistí čistý interiér bez lišt. Pokud stavíte, rekonstruujete Váš domov a přemýšlíte do budoucna o klimatizaci, je tato služba právě pro Vás. 

Díky včasné přípravě je možné CU potrubí, kabely připravit tak, že v budoucnu bude skryté, a to zejména uložením do zdi, podhledů, pod zateplení, apod. To Vám zajistí čistý vzhled interiéru.

Klimatizace Brno

Konzultace

Pokud si nejste jistí s výběrem klimatizace či tepelného čerpadla, neváhejte se na nás obrátit a to buď prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu či přes telefon. Naši specialisté Vám rádi se vším pomohou a poradí. 

Všechny námi nabízené produkty je možné nalézt na našich internetových stránkách, a to včetně aktuálního ceníku. 


Jak probíhá standardně montáž?

Prohlídka, zaměření

Technik po příjezdu na místo realizace vyslechne Vaše představy a požadavky. Následně zaměří prostory a navrhne Vám ideální řešení. Náš technik Vám rád zodpoví všechny dotazy.


Cenová nabídka

Na základě prohlídky zpracujeme zcela zdarma nezávaznou cenovou nabídku a návrh montáže.


Montáž

Montáž probíhá v předem dohodnutém termínu a její časová náročnost se odvíjí od velikosti a složitosti projektu. Standardně naši technici provedou potřebné stavební práce, připraví trasu pro potrubí a kabeláž, umístí vnitřní a venkovní jednotku, propojí CU potrubí, naplní klimatizační jednotku chladivem. Po dokončení montáže následuje zprovoznění a předvedení funkčnosti zákazníkovi.


Pravidelný servis

Pro správnou funkčnost a dlouhodobou životnost Vašeho zařízení, doporučujeme pravidelní záruční i pozáruční servis, který se provádí alespoň 1x ročně. Při dodržení pravidelných ročních servisů, poskytujeme prodlouženou záruku až na 5 let. 


Co vše zahrnuje cena standardní montáže klimatizace?

- práce techniků
- průraz zdí (železobeton je naceňován zvlášť)
- vedení v liště
- napojení chladírenského CU potrubí
- vyvakuování okruhu a zkouška jeho těsnosti
- naplnění zařízení chladivem
- zprovoznění, předvedení funkčnosti, vysvětlení obsluhy

Celková cena montáže se odvíjí nejen od Vámi zvoleného zařízení, ale i od složitosti samotného projektu, délky použitého spojovacího materiálu a podobně.